• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

acidone400.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید

اسید سولفوریک وان (تصفیه شده)

مدل اسید سولفوریک

H2SO4

برند اسید سولفوریک

کیمیا تهران اسید

نام تجاری

جوهر گوگرد

ظاهر

مایع

درصد خلوص (%)

98

درجه استاندارد

صنعتی

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :
دانلود کاتالوگ :

دمای ذوب (°C)

10

دمای جوش (°C)

337

میزان شفافیت (%)

کاملا شفاف

وزن(کیلوگرم)

40

گروه رنگ

سفید

رنگ

بی رنگ و زلال و شفاف (مثل آب )

توضیحات

اسید سولفوریک وان

تهیه شده از اسید سولفوریک99درصد می باشد که با توجه به فرآوری شدن این محصول تمام ناخالصی های آن گرفته شده (اولوئوم) و این اسید بصورت شفاف عرضه می گردد. تنها این محصول از اسید سولفوریک معمولی قوی تر بوده و تنها اسید سولفوریک خالص این نوع اسید می باشد. اسید سولفوریک وان(تصفیه شده) توسط شرکت کیمیا تهران اسید تولید شده و عرضه می گردد. این اسید جهت وان آبکاری قابل استفاده بوده و چون خالص می باشد هیچ گونه ناخالصی را در داخل وان آبکاری ایجاد نمی کند. در آبکاری مس، نیکل، کروم و گالولنیزه مورد استفاده می باشد. اسامی مترادف با اسید سولفوریک : سولفوریک اسید، جوهر گوگرد، سولفات هیدروژن. گرید محصول : اسید سولفوریک صنعتی. اسید سولفوریک : اسید سولفوریک ، اسیدی معدنی و بسیار قوی است که به طور طبیعی در گازهای خارج شده از آتشفشان وجود دارد و با هر درصدی در آب حل می شود. اسید سولفوریک وان یا دو بار تصفیه بسیار زلال و شفاف می باشد.

اقدامات پیشگیری

حفاظت چشم : از عینک های مخصوص کار با مواد شیمیایی استفاده شود. 2.حفاظت پوستی : از دستکش مقاوم در برابر آسیب های اسیدی استفاده شود. 3.حفاظت استنشاقی : استفاده از ماسک(ماسک ضد اسید) مناسب با فیلتر قابلیت حذف گازهای آلی و معدنی الزامی می باشد. 4. حفاظت اندام ها : استفاده از لباس(لباس ضد اسید)مقاوم در برابر آسیب مواد شیمیایی توصیه اکید می شود. 5. جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی توصیه می شود در هنگام کار با مواد شیمیایی از چکمه استفاده شود.

بسته بندی

اسید سولفوریک وان در گالن های 20 لیتری با برند کیمیا تهران اسید عرضه می گردد.

کلمات کلیدی

اسید سولفوریک چیست - فروش اسید سولفوریک - اسید سولفوریکmsds - اسید سولفوریک98% - اسید سولفوریک دود کننده- اسید سولفوریک صنعتی -قیمت اسید سولفوریک- اسید سولفوریک و کاربردهای آن - اسید سولفوریک در کشاورزی - قیمت خرید اسید سولفوریک اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در چرم سازی - اسید سولفوریک در رنگرزی - تولید اسید سولفوریک - اسید سولفوریک در باران -تولید اسید سولفوریک - موارد استفاده از اسید سولفوریک - کاشف اسید سولفوریک - باران اسیدی

جرم مولی (گرم در مول)

98.079

چگالی (گرم در سانتیمتر مکعب)

1.84

ویسکوزیته (CP)

26.7

  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :