• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

lactic8b.jpg

1

گالری  کیمیا تهران اسید
گالری  کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

اسید لاکتیک و ماست در شادابی و جوانی پوست

ماست یکی از محبوب ترین محصولات لبنی است که طی فرآیندی خاص توسط باکتری ها از شیر تهیه می شود. با این روش لاکتوز، اسید لاکتیکی می سازد که می تواند منبع تغذیه مناسبی برای بدن باشد. اسید لاکتیکی که به طور طبیعی در ماست یافت می شود، ماده هیدراتی است که به پوست کمک می کند تا در فرآیندهای مختلف میزان آب مورد نیاز بدن را ثابت نگه دارد. متخصصین پوست به تازگی با استفاده از اسید لاکتیک به فرمولی دست پیدا کرده اند که به وسیله آن می توانند مواد مغذی و جوانی پوست را به آن برگردانند.


ماست ماده ای مغذی که سرشار از پروتئین، کلسیم، ریبوفلاویوی، b6 و b12 است و خواص منحصر به فرد زیادی برای بدن دارد. بنابراین با ساختن ماسکی برای صورت که ترکیب اعظم آن ماست باشد، می توان تمام این مواد را به پوست منتقل کرد. اگر از ماست برای پوست بدن ماسک درست کنید، می توانید رطوبت مورد نیاز پوست خود را با آن تامین کنید چرا که ماست پوست را مرطوب ساخته و به نرم شدن آن کمک زیادی می کند. ماسک ماست می تواند کمک مؤثری به پوست های لایه لایه شده کند و بعد از مدتی آنها را نرم و لطیف کند. اسید لاکتیک موجود در ماست منبعی ضد باکتریایی است که مانند ماده ای مسکن عمل می کند و به تسکین سوزش ناشی از عفونت های قارچی کمک می کند.


تحقیقات نشان می دهد که اسید لاکتیک موجود در ماست می تواند باعث تحریک تولید کلاژن شود ماده ای که برای ترمیم سلول های آسیب دیده پوست بسیار مهم و ضروری است و نتایج آن نشان دهنده پوستی جوان و شاداب است. به دلیل خواص مرطوب کنندگی که در اسید لاکتیک ماست وجود دارد، ترک های کوچکی که روی پوست به وجود می آید با استفاده از ماسک ماست به سرعت از بین می رود. معمولا متخصصین پوست از اسید لاکتیک برای درمان آفتاب سوختگی، پیر شدن پوست، جوش، آکنه، مشکلات پوستهای چرب و سایر بیماری های پوستی استفاده می کنند.


تحقیقات زیادی روی خواص ماسک ماست انجام گرفته و ثابت شده است که ترکیبات موجود در ماست، با برطرف کردن آلودگی های ناشی از رادیکال های آزاد، سرخی و برافروختگی زیبایی را به پوست صورت می دهد و به پوستی شاداب و نرم دست پیدا خواهید کرد. معمولا زندگی پرمشغله، انسانها را از پرداختن به مسائل زیبایی غافل می کند و وقت کافی برای رفتن به سالن های زیبایی و یا کلینیک های مراقبت از پوست را ندارند. به همین دلیل ماسکی از ماست دقیقا همان چیزی است که پوست ما به آن احتیاج دارد. ساختن ماسکی از ماست برای پوست بدن بسیار آسان است و هر کسی در منزل خود می تواند به آسانی آن را درست کند. احساس نرمی، لطافت و استحکام پوست چیزهایی هستند که دقیقا بعد از استفاده از این نوع ماسک به دست می آورید. ماست به دلیل خاصیت تسکین دهندگی خود برای همه مؤثر است و با مصرف مرتب، وضعیت پوست متوازن خواهد شد. این ماسک میتواند هر روز مورد استفاده قرار گیرد و باعث شادابی پوست شود.


کلمات کلیدی :

اسید لاکتیکاسید لاکتیک در عضلات اسید لاکتیک چیست اسید لاکتیک در ورزشپنیر لاکتیکیمخمرساکارزخواص قره قروتمخمر نانتخمیر چیستخستگی اسید صنعتی باکتری های اسید لاکتیکفروش اسید لاکتیکقیمت اسید لاکتیک - ویتامین ب1


محصولات مرتبط