• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

jolbakgir400.jpg

1

گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

ضد جلبک

توضیحات

ضد جلبک چیست

معرفی محصول ضد جلبک

ضد جلبک یا ضد جلبک به صورت مایع می باشد. کاربرد جلبک گیر بدین صورت می باشد که هر گالن 20 لیتری در 10000 لیتر آب حل نموده و محلول ساخته شده را به محیط مورد نظر اضافه می کنیم. بهره گیری از محصول جلبک زدا مانع رشد و نمو جلبک در سطح آب می شود. ضد جلبک محصول تولیدی تهران اسید می باشد.

جلبک چیست

رشد جلبک ها در محیط استخر دلیلی مهمی برای رعایت نکات پیشگیرانه می باشد، نگهداری به موقع تعادل شیمیایی آب بهترین پیشگیری است. بهترین استخرها نیز گاهی اوقات با مشکلات جلبک ها روبرو خواهند شد. استخرها معمولاً یک یا دو بار در هفته سرویس دهی می شوند، معمولا دلیل بروز جلبک عدم صرف زمان و پول لازم توسط مالک استخر است. تعداد زیاد شناگران مواد مغذی لازم را برای جلبک ها را فراهم می کند و ترکیب ضدعفونی کننده ها را ضعیف می کند. برخی افراد هم علاقه ای به استفاده از کلر در استخرشان ندارند ممکن است در ماه های گرم تابستان با جلبک مواجه شوند. بهترین درمان جلبک ها، تمیز نگه داشتن استخر ، صافی و اسکیمرها است. همواره می بایست ترکیبات شیمیایی موجود در استخر را در حالت تعادل نگه داشته، همچنین محیط استخر را همواره تمیز کرده حتی اگر لکه و یا هیچگونه جلبکی موجود نباشد. تمیز کردن مداوم، جلبک های میکروسکوپی را در معرض ضدعفونی کننده ها قرار می دهد و فرصت جوانه زدن را از آنها می گیرد.

موارد مصرف و کاربرد ضد جلبک

استخرها

مخازن نگه داری آب

منابع آب

و...

عوامل موثر در تاثیر ضد جلبک

رنگ سبز آب و جلبک های شناور در استخر، از متداولترین مشکلات نگهداری استخرها به شمار می روند. واقعیت این است که مراقبت مناسب و حفظ تعادل شیمیایی آب استخر، بهترین و ساده ترین راه پیشگیری از تشکیل و رشد جلبک ها در استخر است. پیشگیری رشد جلبک، از تلاش برای از بین بردن جلبک های تشکیل شده، ساده تر می باشد.

1-نوع جلبک: گونه هایی از جلبک ها مقاوم هستند و ممکن است از بین نروند. جهت كنترل آن‌ها می‌توانیم عمل پاک‌سازی را چندین بار دریک ‌فصل تکرار کنیم.

2-سختی آب: هرچقدر آب سخت‌تر و یا غلظت جلبک‌ها بیشتر باشد، نیاز به استفاده بیشتر از محصول می باشد.

3-توده‌های جلبک: زمانی که توده‌های جلبکی جدا از هم است تأثیر ضد جلبک بیشتر است.

4-غلظت: درصورتی‌که حجم و سطح گسترش جلبک‌ها زیاد باشد مصرف ضد جلبک بیشتر خواهد بود.

5-شفاف یا گل‌آلود بودن: کدر بودن آب باعث مصرف بیشتر ضد جلبک می‌شود.

6-روان یا راكد بودن آن: آب راکد نیاز به ضد جلبک کمتری نسبت به آب روان دارد.

بهترین کاربرد مواد ضد جلبک، استفاده هفتگی و با مقدار خیلی کم در استخر با شرایط کیفیت آب نرمال است. این کار باعث می شود تا جلبک های کوچک بوجود آمده قبل از رشد و تکثیر، از بین بروند. در مطالعه دستورالعمل مواد ضد جلبک در زمان استفاده جهت پیشگیری، حتماً دقت کنید که میزان اضافه کردن این مواد برای حالت پیشگیری از جلبک باشد و نه برای از بین بردن جلبک های به وجود آمده در استخر. مقدار زیاد مواد ضد جلبک ممکن است باعث لکه گذاری روی سطح استخر و یا تشکیل کف روی آب سطح استخر شود.

بسته بندی ضد جلبک

ضد جلبک در گالن های 20 لیتری موجود می باشد.

 • مدیر سایت (1396/9/29): بله می توان در جهت جلبک گیری استخر آب راکد استفاده کرد.

  باقری (1396/9/29): من ی استخر دارم که چند وقتی آب داخلش راکد بوده می تونم از محصول جلبک گیر شما برای از بین بردن جلبک هاش استفاده کنم؟

  نام :
  ایمیل :
  پیغام :