• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

An item with the same key has already been added. Key: h2

1

گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

قیمت سود پرک را از ما بخواهید

کیمیا تهران اسید تولید کننده سود پرک 99 درصد با برند KTA و قیمت رقابتی در بازار می باشد. سود پرک ماده ای جامد است که ظاهری لایه ای مانند و پهن دارد و سفید رنگ است که خاصیت خورندگی بالایی دارد و امکان دارد در صورت برخورد با برخی فلزات باعث خورندگی شود. سود پرک ماده‌ای جامد، سفید رنگ و به شکل پرک شده است که به دلیل داشتن قدرت فوق العاده رسوب زدایی و چربی بری که دارد به عنوان ماده اولیه در کارخانجات تولید انواع شوینده از جمله صابون، رسوب گیر و لوله بازکن استفاده می شود.

اسامی متفاوتی که همگی سود پرک هستند.

سود پرک، کاستیک سودا، سود سوز آور، سدیم هیدروکسید ، هیدروکسید سدیم ، سود جامد ، سود مایع همگی نام هایی هستند مشابه که برای معرفی سود پرک مورد استفاده قرار می گیرند. تماس پوست بدن با این ماده موجب ایجاد سوزش و در شرایط حادتر ایجاد سوختگی شدید می کند. با رعایت کامل نکات ایمنی حین استفاده از سود پرک از بروز آسیب جلوگیری می شود. اگر به هر دلیلی سود پرک به پوست تماس داشت و باعث آسیب شد موارد زیر را به سرعت انجام دهید تا از عمق صدمه جلوگیری شود.

محل آلوده شده را سریعاً با استفاده از دوش ایمنی با آب بشویید.

پوستی که تحت تأثیر سود سوز آور قرار گرفته است را مدت 30 دقیقه با آب جاری شست و شود دهید.

در حین شستن لباس‌ها را در آورید.

اگر چشم‌ ها در معرض سود قرار نگرفته‌اند تا زمانی که سر و موها را به صورت کامل نشسته‌اید، عینک ایمنی را از چشم‌ها جدا نکنید. (در غیر این صورت ممکن است این ماده شیمیایی توسط آب وارد چشم‌ها شود. ) پس از شست و شوی کامل سر و موها عینک‌ها را جدا کنید و شست و شوی کامل را انجام دهید.

قیمت سود پرک

دلایلی که همیشه باید در خانه سود پرک داشته باشیم

1- رفع گرفتگی سینک ظرفشویی

ماده ای بسیار مناسب بوده که به راحتی در چند دقیقه شدید ترین گرفتگی لوله ها را باز می کند. ابتدا مقداری از سود پرک را در سینک ریخته و سپس مقداری آب جوش به آن اضافه می کنیم، با گذشت چند دقیقه سود پرک با آب ترکیب شده و به راحتی از سینک خارج می شود و گرفتگی لوله را بر طرف می کند.

2- تمیز کردن چربی های نفوذ کرده در هود آشپزخانه و فیلتر آن

در ظرفی مقداری سود پرک ریخته و آب جوش به آن اضافه می کنیم سپس فیلتر هود را در محلول قرار داده و پس از چند دقیقه فیلتر را خارج می کنیم و مشاهده خواهیم کرد که تمامی چربی های فیلتر از بین رفته اند. با همین روش نیز می توان هود آشپزخانه را هم کاملا از چربی ها پاک کرد.

3- رفع چربی ها و لک های روی اجاق گاز

محلولی از سود پرک و آب جوش آماده کرده سپس با استفاده از یک دستمال و با رعایت نکات ایمنی محلول را روی تمامی سطح گاز کشیده تا تمامی لکه ها پاک شوند.

4- تمیز کردن سوختگی های ظروف آشپزخانه

اگر ظروف آشپزی از جمله قابلمه ها دچار سوختگی شدید شدند، ظرف مورد نظر را روی اجاق گاز قرار داده و مقداری آب جوش در آن ریخته و سپس مقداری سود پرک به آن اضافه کرده بعد از گذشت دقایقی مشاهده می کنید که تمامی سوختگی ها از ظرف جدا شده و به راحتی می توان ظرف را شسته و مورد استفاده قرار دهید.

سود پرک

آیا به دنبال قیمت سود پرک هستید؟

مجموعه کیمیا تهران اسید پس از انجام آزمایشات متعدد در دپارتمان آزمایشگاه کیمیا اقدام به تولید سود پرک KTA با کیفیتی بی نظیر و قیمت رقابتی در بازار ارائه می کند. با توجه به روز بودن قیمت محصولات شیمیایی جهت اطلاع از قیمت سود پرک می توانید با بخش بازرگانی شرکت تماس حاصل فرمایید.

نتیجه گیری قیمت سود پرک

تمامی تلاش خود را کرده ایم تا در مقالات متعدد سایت تهران اسید شما را هر چه بیشتر با محصول سود پرک آشنا کنیم، سود پرک محصولی با نام های مختلف بوده که در صنایع مختلف کاربرد دارد. سود سوز آور ( سود پرک ) جایگزین بسیار مناسبی برای انواع لوله بازکن، چربی گیر های ظروف و اجاق گاز می باشد. همانطور که گفته شد جهت اطلاع از قیمت سود پرک با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

سود پرک

جهت مطالعه موارد ذیل و آشنایی بیشتر با سود پرک کلیک کنید.

1- مشخصات محصول سود پرک

2- ویژگی های شیمیایی سود پرک

3- موارد استفاده و کاربرد سود پرک

4- نقش سود پرک در صنعت پالایش و نفت و گاز

5- تاثیر سود پرک در فرآیند تولید کاغذ

6- نوع بسته بندی سود پرک

7- تولید سود پرک

8- آنالیز سود پرک

9- ایمنی سود پرک


An item with the same key has already been added. Key: h2