• info@tehranacid.com

به کیمیا تهران اسید خوش آمدید !

vakss400.jpg

1

گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید
گالری کیمیا تهران اسید

واکس پرداختکاری

برند واکس پرداختکاری

ایرانی

جنس

واکس پرداختکاری از جنس چربی و پودر سمباده می باشد.

گروه رنگی

سفید

سیاه

قرمز

آبی

دانلود آنالیز :
دانلود دستورالعمل :
دانلود کاتالوگ :

رنگ

در انواع واکس سفید، مشکی، قرمز، آب و واکس قوطی موجود می باشد.

توضیحات

واکس پرداختکاری چیست ؟

واکس پرداختکاری یکی از فاکتورهای اصلی مواد پرداختکاری جهت صیقل دادن و پولیش کردن فلزات استفاده می شود. واکس های پرداختکاری معمولا با رنگ های مختلف تفکیک می شوند. واکس ها به چند دسته تقسیم می شوند : 1. واکس روکار که معمولا به رنگ آبی یا سبز می باشد.2. واکس قرمز یا مشکی جهت نمد کاری استفاده می شود.3. واکس قوطی جهت زیر کار برنج، واکس سنگ و چوب می باشد. واکس ها معمولا از بسته به رنگ برای فلزات مختلف استفاده می شود : واکس قرمز مخصوص برنج و مس، واکس مشکی مخصوص آهن، واکس سفید برای فلز آلومینیوم و واکس آبی برای استیل استفاده می شود. واکس پرداختکاری

طرز کار واکس پرداختکاری

ابتدا نمد پرداختکاری را به دستگاه پرداختکاری بسته سپس به آن واکس پرداختکاری اضافه می شود تا مراحل پولیش کاری آغاز شود. واکس پرداختکاری یکی از ملزومات اصلی کار با نمد، گیلانس پرداختکاری، فرچه پرداختکاری می باشد. ابتدا نمد را بسته سپس به آن آب چسب اضافه کرده و بعد از آن مقداری پودر سمباده و در انتها واکس پرداختکاری را اضافه کرده و فلز مورد نظر را پرداخت می کنند.

اقدامات پیشگیری

1.حفاظت چشم : از عینک های مخصوص کار با مواد شیمیایی استفاده شود. 2.حفاظت پوستی : از دستکش مقاوم در برابر آسیب های اسیدی استفاده شود. 3.حفاظت استنشاقی : استفاده از ماسک(ماسک ضد اسید) مناسب با فیلتر قابلیت حذف گازهای آلی و معدنی الزامی می باشد. 4. حفاظت اندام ها : استفاده از لباس(لباس ضد اسید)مقاوم در برابر آسیب مواد شیمیایی توصیه اکید می شود. 5. جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی توصیه می شود در هنگام کار با مواد شیمیایی از چکمه استفاده شود.

 • مدیر سایت (1396/10/6): قرمز مشکی سفید سبز

  غلام نژاد (1396/10/6): واکس رنگ بندی داره؟

  نام :
  ایمیل :
  پیغام :